Ansatte

Ansatte

Her finner du oversikt over Bjørgvin Revisjons dyktige og erfarne medarbeidere.

Tom Dahlstrøm
Statsautorisert revisor, partner

E-post: tom@bjorgvin.no
Mobil: 905 14 726

Høyere revisorstudium, Norges Handelshøyskole. Lang og variert praksis fra revisjon og rådgivning overfor små og mellomstore foretak innen de fleste bransjer.

Mette Favang
Statsautorisert revisor, partner

E-post: mette@bjorgvin.no
Mobil: 958 97 679

Revisjonsstudiet, Høgskolen i Telemark. Erfaring fra revisjon og rådgivning fra 1996. Egen praksis fra 2001. Erfaring med revisjon overfor en rekke små og mellomstore selskap.

Svein Kenneth Høgemark
Statsautorisert revisor, partner

E-post: svein.kenneth@bjorgvin.no
Mobil: 922 11 060

Høyere revisorstudium, Norges Handelshøyskole. 6 års variert praksis fra to internasjonale revisjonsselskap. Ansatt i mindre revisjonsselskap fra 2002. Erfaring fra revisjon og rådgivning av børsnoterte selskap, oljeselskap og en rekke små og mellomstore lokale virksomheter.

Jørgen Lund Jansen
Statsautorisert revisor, partner

E-post: jorgen@bjorgvin.no
Mobil: 922 59 902

Revisorstudiet, Distriktshøyskolen i Stavanger. Lang og variert praksis fra revisjon og rådgivning innen de fleste bransjer, med hovedvekt på små og mellomstore virksomheter.

John Morten Øen
Statsautorisert revisor, partner

E-post: john.morten@bjorgvin.no
Mobil: 907 88 186

Handelsakademiet, Høyere revisorstudium, Norges Handelshøyskole. Lang og variert praksis fra internasjonalt revisjonsselskap og egen virksomhet. Erfaring fra revisjon av store foretak samt revisjon og rådgivning av små og mellomstore selskap.

Arild Falch
Statsautorisert revisor, partner 

E-post: arild@bjorgvin.no
Mobil: 907 65 158

Høyere Revisorstudium, Norges Handelshøyskole. 23 års variert revisjonspraksis fra større internasjonalt revisjonsselskap. Erfaring med revisjon og rådgivning for små, mellomstore og store foretak innen en rekke ulike bransjer som industri, handel, shipping, kraft/energi, entreprenør mv.

Arve Hordvik
Statsautorisert revisor, partner

E-post: arve@bjorgvin.no
Mobil: 982 06 422

Siviløkonom og Master i Regnskap og Revisjon, Norges Handelshøyskole. Lang og variert praksis fra internasjonalt revisjonsselskap med revisjon og rådgivning av børsnoterte, store familieeide og små-/mellomstore selskaper. Har også 1,5 års erfaring som økonomisjef i stort, internasjonalt industrikonsern.

Rune Myhre Rosvold
Statsautorisert revisor, partner

E-post: rune@bjorgvin.no
Mobil: 988 70 883

Siviløkonomistudiet og Høyere Revisorstudium, begge ved Norges Handelshøyskole. Mer enn 20 års variert praksis med revisjon og rådgivning av små og mellomstore foretak innen de fleste bransjer.

Jarle Soldal
Statsautorisert revisor, partner

E-post: jarle@bjorgvin.no
Mobil: 406 39 491

Statsautorisert revisor, Norges Handelshøyskole.

Har mer enn 20 års variert praksis fra to internasjonale revisjonsselskaper med revisjon og rådgivning av børsnoterte selskaper, samt små og mellomstore selskaper innen et tverrsnitt av bransjer på Vestlandet. Har også erfaring som konsernregnskapssjef i et stort internasjonalt subsea og offshore-selskap.

Magne Dahlstrøm
Statsautorisert revisor

E-post: magne@bjorgvin.no
Mobil: 905 14 725

Revisorsstudiet i Stavanger og BI. Egen praksis siden 1980. Erfaring med revisjon og tilknyttede rådgivningsoppdrag for en rekke små og mellomstore foretak i Bergen og Sunnhordland – innen de fleste bransjer. Erfaring også fra styrearbeid.

Stine Fjeldsbø Lundberg
Manager

E-post: stine@bjorgvin.no
Mobil: 976 12 346

Siviløkonom og master i økonomi og administrasjon, Norges Handelshøyskole. Bachelor i økonomi og administrasjon, BI Bergen.

Sindre Hugaas Myrdal
Senior revisormedarbeider 

E-post: sindre@bjorgvin.no
Mobil: 922 09 145

Master i regnskap og revisjon, Norges Handelshøyskole.

Niklas Rene Nyberg
Senior revisormedarbeider, Statsautorisert revisor

E-post: niklas@bjorgvin.no
Mobil: 478 32 121

Master i regnskap og revisjon, Norges Handelshøyskole.

Agny Hundhammer Bruvik
Senior revisormedarbeider 

E-post: agny@bjorgvin.no
Mobil: 922 24 501

Bachelor i økonomi og administrasjon med fordypning i regnskap fra Høgskolen i Bergen. Autorisert regnskapsfører.  6 års erfaring fra regnskapskontor.

Lina Vartdal
Senior revisormedarbeider 

E-post: lina@bjorgvin.no
Mobil: 976 28 914

Master i regnskap og revisjon, Norges Handelshøyskole.
Autorisert regnskapsfører siden 2013

Cecilie Langeland Berg
Senior revisormedarbeider 

E-post: cecilie@bjorgvin.no
Mobil: 930 40 286

Bachelor i regnskap og revisjon fra Handelshøyskolen i Trondheim.
2 års erfaring fra regnskapskontor

Andrea Hestdal
Revisormedarbeider 

E-post: andrea@bjorgvin.no
Mobil: 994 33 165

Siviløkonom med master i Økonomi og administrasjon, Norges Handelshøyskole.

Sara Fauske Lunde
Revisormedarbeider 

E-post: sara@bjorgvin.no
Mobil: 957 24 401

Siviløkonom og master i økonomi og administrasjon, Norges Handelshøyskole.